Kravat Modelleri

Takım elbiselerin vazgeçilmeyen tek aksesuarı kravatlardır. Takım elbisenin icadından bu yana kullanılan kravatlar zaman içerisinde modaya uyum sağlayarak bazı değişiklikler göstermiştir. İlk yıllarda çok geniş olan kravatlar daha sonraları aşırı incelerek farklı bir moda akımı oluşturdu. Daha sonra günümüze gelene kadar kalınlaşan kravatlar son günlerde 70 li yılların modasına uyarak tekrar inceldi ve kısaldı.

Kravat modasında şuan ince ve kısa kravatlar mevcut. Desen olarak eğer bir mendil ile kullanılıyor ise mendilin kravat deseninde olma modası yerini gömlek rengindeki mendillere bıraktı. Eğer desenli bir mendil ile kullanmak isterseniz bu şu sıralar kesinlikle pötikareli bir mendil ile anı tonlarda düz renkli bir kravat olmalıdır. Eğer mendili düz renk tercih edecekseniz tam tersi kravatınızı baklava dilimli mendilin tonlarına uyumlu bir model seçmelisiniz.

Saygınlığın ölçüsü olarak bilinen kravatlar, modaya ve yıllara göre değişiklik gösterdiği gibi modasının hiç bitmeyeceği garanti gibi gözüküyor.

Dikkat çekici, can alıcı renkler ile ortamdaki varlığınızı kanıtlayabilirsiz. Ama kravat takmak bana göre değil derseniz de yine gömlek renginde bir mendil de hem şıklığınızı ve zarafetinizi ön plana çıkarır hem de mekândaki değerinizi arttırır. Bizden söylemesi yine de kravatsız, ciddi bir ortamda bulunmayın. Size yardımcı olabilmek için bazı kravat modellerini sizler için seçtik. Umarız yardımcı olur.

Kravat Çeşitleri 1

Kravat Çeşitleri 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kravat Çeşitleri 2


# amanda kravat,
2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir