Erkek Moda, Hobi, Spor, Giyim, Otomobil, Yemek…

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Adi dassler’in tek bir maksadı vardı: bütün dünyayı kendi spora bulunan inancı ve sonsuzluğun tasarladığı ayakkabı ve giysilerle imkansız olmadığını göstermekti. “impossible is nothing”. Yarım asır evvela Adi dassler rüyasını reelleştirmek için kahramanların, ilhamların, icatların ve mükemmeliyetin kombinasyonunu azmiyle birleştirip harikalar yarattı. Bugün yalnızca etkin spor kıyafetleri ile değil bir hayat tarzına dönüştürdüğü markasının casual koleksiyonu ile de dünyanın en kıymetli markalarından birisi şekline gelmiş bulunan adidas, sizi yanlızca spor yaparken değil, hayatınızın her alanında rahat ve şık hissettiriyor.

 

 

Adidas Stan Smith modellerine daha çok 80′li yılları andıran yeni tasarıma sahip “Stan Smith 80s mid” eklenirken, Superstar ailesine “Adidas Superstar 3G” modeli eklenmiş, daha çok yürüyüşte tercih edilen Superstar modellerine koşucu ayakkabısı sembolü de yüklenmiş.

 

Tanıttığımız Adidas spor ayakkabı modellerinden herhangi birini satın almak istiyorsanız Trendyol’da aşağıdaki linkle katılabileceğiniz üyelikle sahip olacağınız indirimli fiyatları kaçırmayın.

http://goo.gl/cSCsl

Pin It

# adidas torşin, torşin ayakkabı fiyatları, adidas boğazlı ayakkabı modelleri, adidas notalı eşofman, adidas ayakkab t,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>