Erkek Moda, Hobi, Spor, Giyim, Otomobil, Yemek…

Black Art Erkek Kaşe Spor Kaban Modelleri ve Fiyatları

Kış geldi ve sokakta dolaşırken gözler şık kazağımız yerine sadece kabanımızın üzerinde oluyor. Bize bakan gözlerin dikkatini çekmek istiyorsak, seçtiğimiz kabanın da dikkat çekici olmasını sağlamalıyız. Şık ve spor kaban görünümümüzü gençleştireceği gibi modayı takip ettiğimizin de göstergesi  olacaktır.

Birbirinin aynı kıyafetlerin sıkıcı görünümünden sıkılan modern erkeğin artık yeni bir markası mevcut; Siyah art klasikle sporun harika birleşiminden ortaya, hem çok şık hem çok rahat tasarımlar çıkarıyor. Casual tarzın en ‘cool’hallerini görebileceğiniz blazer ceketler, yelek ve gömleklerden meydana gelen yepyeni bir koleksiyonla cesur erkeklerin stiline dokunacak bulunan siyah art, Limango’da!

 

Sizin için seçtiğim Black Art kaban modelleri aşağıda resimlerle verilmiştir. Fiyatları 129,99 TL olan kabanlardan Daha fazlasına göz atmak içinse bir tıkla Limango’ya gidebilirsiniz. 

 

Pin It

# erkek kaşe kaban, erkek kaşe kaban modelleri, erkek kaşe kaban fiyatları, kaşe kaban erkek, black art kaban,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>