Erkek Moda, Hobi, Spor, Giyim, Otomobil, Yemek…

Blazer Ceket Modelleri

Erkek modasının yaratmış olduğu en şık tasarımdır blazer ceketler. Erkeğin içindeki haşarı, züppe, fırlama, karizmatik, şık, snop her türlü duyguyu dışa vurmada bir belgedir neredeyse… Blazer ceket modelleri genelde kumaş rengine göre aksesuarlandırılır. Örneğin lacivert bir blazer ceket , sarı düğmeler ve armalar ile kullanılırken, bu kural siyah blazer ceketlerde yerini gümüş griye bırakır. Renk sayısı genelde sınırlıdır blazer ceket modellerinin. Bu ceketlerin bir diğer özelliği ve güzelliği ise kumaş pantolonlar ile giyilebildiği gibi, blue Jeanlar ile de rahatlıkla giyilebilir olmasıdır.

Blazer ceketlerin aslında ilk modelleri balıksırtı ceket diye bilinen gri kırçıllı ceketlerdir. Kol arkalarında bulunan partchworklar ile ayrı bir hava katılan blazer ceketlerde özellikle siyah ayaklı düğmeler ve siyah aksesuarlar kullanılır.

En başta bahsettiğimiz kumaş blazer ceketler özellikle bir arma ile değişik bir havaya bürünebilir. Bu armaların özelliği istendiği zaman çıkarılabilir olmasıdır. Siz de armanızı gideceğiniz ortama göre değişik renklerde kullanarak istediğiniz tarzı kolayca yakalayabilirsiniz. Modeller aşağıda… Şimdiden kolay gelsin.

Blazer Ceket Siyah

 

Blazer Ceket

 

Blazer Ceket Armalı

 

Blazer Ceket Gri


Pin It

# beyaz blazer ceket modelleri erkek, kığılı spor ceket, ramsey spor ceket,

Blazer Ceket Modelleri için 3 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>