Erkek Moda, Hobi, Spor, Giyim, Otomobil, Yemek…

Gri Takım Elbise Nasıl Giyilir?

gri takim elbise nasil giyilir kravat mendil secimi mor renk james bond

 

Erkek giyimde takım elbiseler en çok kullanılan kıyafetler arasında ilk sırada geliyor. Her gün takım elbise giymek zorunda olanlar ve resmi davetlerde, düğün ve kutlamalarda giymek zorunda olanlar renk uyumu ve nasıl giyileceği ile ilgili kararsızlık yaşayabilirler.

Gri renkli takım elbiseler sağladıkları renk uyumu ile birçok farklı renk ile kombinlenebilir. Gömlek, kravat, çorap renklerinin seçimini yaparken uymanız gereken genel kurallara daha sonraki yazılarımızda değineceğiz.Takım elbisenin kumaşındaki gri dışındaki renkler çizgiler ya da kırçıllar da bu renk seçimlerinde size yol gösterici olacaklardır.

En çok kullanılan kravat renkleri gri, siyah, lacivert ve mor ile krem, kahve, yeşil, kırmızı ve lila ile desenli ve çizgili modeller olmaktadır. alternatif olarak gideceğiniz yere göre papyon kullanabilirsiniz.

Gömlek renklerinde ise açık renkler lila, krem, beyaz, açık mavi ile koyu füme ve siyah tercih edilebilir. Gömlek ve kravat rengi seçimi için örnekleri incelemenizi öneriyoruz.

Gri takım elbise ile kullanacağınız ayakkabılar ise siyah ya da kahverengi olarak seçilebilir. Ayakkabı konusunda da gri rengin yarattığı uyum nedeni ile özgürce seçim yapabilirsiniz.

Gri takım elbise nasıl giyilir sorusuna cevap arıyorsanız ve kombinleri oluşturmak için fikir lazımsa aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.

Pin It

# gri takim elbise kombinleri, nasıl giyilir erkek, mavi kravat takım elbiseler, takım elbise tumblr, erkek gömlek pantolon kombinleri,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>