Kiğılı Mont Modelleri

Sonbaharın yavaş yavaş kendisini hissettirmeye başlayacağı eylül ayına özel kiğılı sense serisi, kiğılı mağazalarında yerini aldı. Klasik takım elbiselerden, ince mont ve yeleklere; Değişik renk seçeneklere sahip gömleklerden pantolonlara geniş bir mamül skalasına sahip koleksiyon, kiğılı erkeklerinin sonbaharda da vazgeçilmezi olacak.

Sense, ilhamını sonbaharın iç rahatlığı ve sakinliğinden alıyor. Koleksiyonda dikkat çeken ürünler ise, hem klasik hem sportif takım giysiler, değişik desen ve renk olanaklarıyla uzun kollu gömlekler ve pantolonlardan oluşuyor. Serin geçebilecek sonbahar geceleri da seride unutulmamış. Hafif mevsimlik kiğılı montları ve mevsimlik yelekler de koleksiyonun vazgeçilmezlerinden.

Yosundan çimene uzanan yeşillere, en canlı tonlarından en uçuk renkte pembelere, heyecanlandırxiçix morlara, tropikal ormanları yansıtan kırmızı ve turunculara yer verilen koleksiyonda, duygusal mat-pastel ve toprak tonlarına da rastlamak olası.

Sense serisinden birkaç yazlık montu sizinle paylaşıyorum. 64,90 TL fiyatlarla başlayan Kiğılı montlarını ayrıntılı incelemek ve daha birçok farklı modele göz atmak için burayı tıklayın, Markafoni’ye ücretsiz üye olarak diğer modellere ulaşın.

 

 

Kiğılı çift taraflı mont

 

Çift taraflı montun diğer tarafı

 

 


# KIGILI ERKEK MONT GÓMLEK YAZLIK CEKET MODELLERI, Kığılı Mont, kiğılı erkek mont çeşitleri, Kiğılı erkek spor mont, kıgılı magazası mont çeşitleri,
2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir